Пешеходный мост и канатная дорога: власти анонсировали наполеоновские планы

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу NewsOne.

"Ми плануємо почати будівництво пішохідного мосту, який з'єднає арку Дружби народів із Володимирською гіркою. Це дасть можливість зробити новий туристичний маршрут, — зазначив Віталій Кличко. — Ми також спілкуємося з інвесторами, щоб розпочати будівництво канатної дороги — з правого до лівого берега, до Труханова острова. В майбутньому вона буде зав'язана на Гідропарк. Це теж дасть поштовх для туристичної привабливості міста", — підкреслив мер Києва.

Київський міський голова зазначив, що столична влада розвиває туристичний потенціал Києва і в рамках підготовки до "Євробачення" велику увагу приділяє саме розвитку туристичної інфраструктури.

"Моє завдання як мера зробити все, щоб "Євробачення" пройшло на дуже високому рівні. Музику люблять усі, отже увага всього світу буде прикута до Києва. Тож "Євробачення" — це можливість презентувати наше місто. І ми повинні нею скористатися. Ми інвестуємо мільярди гривень в розвиток інфраструктури. «Євробачення» триватиме кілька тижнів, а інфраструктура, в яку ми інвестуємо кошти, залишиться нам назавжди", — наголосив Віталій Кличко.