Україна: 50 символів боротьби
Фото: platfor.ma

Журнал platfor.ma випустив книгу "Україна: 50 символів боротьби", у якій зібрали предмети, явища, особистостей, події та меми, які символізують спротив українців російській агресії. 

Кожна з 50 історій у книзі так чи інакше торкнулася всієї України. Якісь з них підіймали бойовий дух, як-от Привид Києва чи маршрут "русского военного корабля". А інші веселили навіть у найскладніші періоди умовах повномасштабної війни — наприклад, тракторні війська чи стендапи в бомбосховищах. Деякі з цих символів були трагічними, як Драмтеатр у Маріуполі.

Також тут є пес Патрон, калідор, фраза "Доброго вечора, ми з України", бавовна, волонтери та інші символи.

Україна: 50 символів боротьби

Автори кажуть, що книгу писали впродовж другої половини 2022 року, і в процесі написання бачили, як нові символи все частіше несли з собою не тільки біль війни, але й надію. Весь прибуток від продажів книги піде на благодійність.

Україна: 50 символів боротьби

"Аби таких позитивних символів було все більше і більше, ми передамо 100% прибутку від продажів книги на благодійність. Купуйте книгу "Україна: 50 символів боротьби", читайте їх самі й даруйте українським та іноземним друзям. Аби весь світ пам'ятав, яким же був наш спільний шлях до перемоги", — додають у platfor.ma.

Україна: 50 символів боротьби

Нагадаємо, у видавництві Yakaboo вийшла книга "Незламні" — збірка історій українських жінок, які чинили спротив у війні з російськими окупантами.

Saint Javelin випустить фотокнигу "Святі": про людей, що захищають Україну