Персонажа проекту Mova використали для розпалювання ворожнечі

Невідомі використали персонажа проекту Mova Лепетуна для пропаганди ворожнечі та ненависті до окремих соціальних груп. Про це повідомляється на сторінці Mova в Facebook.

Адміністратори сторінок «Консул» і «Бунтократія» порушили авторські права відомого просвітницького проекту та спробували використовувати його персонажа для розпалювання ворожнечі.

«Власники цих ресурсів використовували без дозволу нашого героя і осквернили декілька наших зображень. Нам сумно бачити, як наші напрацювання намагаються використовувати для розпалювання ворожнечі напередодні Дня Незалежності. Адже ми завжди виступали і будемо виступати за дотримання прав і свобод людини незалежно від його етнічної, релігійної або гендерної приналежності та сексуальної орієнтації», - йдеться на сторінці проекту Mova.

Також автори попросили користувачів соцмережі знайти час і поскаржитися на сторінки, на яких були використані вкрадені персонажі.

«Будемо вдячні, якщо ви знайдете час, щоб поскаржитися на цей ресурс за грубе порушення інтелектуальних прав і ганебну спробу принизити гідність людини. Потрібна максимальна підтримка, бо зараз ФБ не бачить порушення стандартів», — звернулися автори проекту до своїх передплатників.


Раніше повідомлялося, що українська співачка Оля Полякова звинуватила Lady Gaga в плагіаті.