Перемир'я тільки по ТБ: пораненим солдатам у військовому госпіталі потрібна допомога
Фото: до госпіталю привезли нових поранених (Наталя Юсупова)

В Київському військовому госпіталі потребують допомоги поранені солдати, що повертаються зі сходу України. Черговий борт з пораненими прибув туди днями.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала волонтер Наталія Юсупова.

"Перемир'я — воно тільки по ТБ, а в реальності кожен день гинуть і отримують важкі поранення наші воїни. У госпіталі у всіх палатах лежать поранені, щодня наші лікарі проводять важкі операції, рани жахливі, біль нестерпний. Будь ласка, не забувайте, що в Україні йде війна, і допомагайте, хто як може!" — написала волонтер.

За її словами, зараз солдатам необхідні йогурти, соки, вода, засоби гігієни, спортивні костюми, футболки, легкі куртки, взуття, постільна білизна, рушники. До того ж завжди потрібні чай, кава та цукор.

Окрім того, необхідні медикаменти. В першу чергу це знеболювальні засоби: дексалгін і кетанол.

Також волонтери збирають гроші на потреби поранених. Номер картки "ПриватБанку": 4176 4900 0009 0459 (Ветвицька Наталія Вікторівна).

Тих, хто захоче привезти солдатам допомогу, Наталя просить заздалегідь зателефонувати їй або її колезі Ользі Протасовій за номером (098) 179 86 25. У волонтерів немає складу, де вони могли б зберігати ці речі, тому їх відразу ж розносять по палатах.