Перед фіналом Ліги чемпіонів ціни на квартири в Києві б’ють рекорди

Напередодні фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018 ціни на короткострокову оренду житла у Києві сягнули захмарних висот.

Та навіть на неймовірно дорогі за українськими мірками апартаменти є неабиякий попит серед іноземних уболівальників. Адже вільних квартир залишилось вже дуже мало.

Так, в одному з найпопулярніших у світі сервісів з пошуку та бронювання житла Booking.com на період київського фіналу Ліги чемпіонів залишилось трохи більше десяти пропозицій.

Серед них, наприклад, є апартаменти на Хрещатику площею 45 квадратних метрів. Лише одна ніч перебування в них з 26 на 27 травня обійдеться в 164,9 тис. грн. До речі, в цьому ж комплексі апартаментів є і більш дорогі варіанти.

Та ж сама ніч в інших апартаментах біля станції метро «Палац Україна» площею 55 квадратних метрів коштуватиме вже 199,7 тис. грн.

Скромніший варіант можна знайти на Мінському масиві. Там переночувати з 26 на 27 травня у квартирі площею 50 квадратних метрів коштуватиме «усього» 65 тис. грн.

На іншому популярному сервісі з пошуку житла Airbnb ціни в середньому дещо нижче, хоча вартість здебільшого залежить від апетитів орендодавця. Наприклад, одну однокімнатну квартиру неподалік від «Олімпійського» можна зняти за 1 669 євро (52,4 тис. грн) на добу, а за іншу, трохи просторішу, просять вже 3 337 євро (104,8 тис. грн).

Нагадаємо, що напередодні визначились обидва фіналісти Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018. Фінальний матч турніру відбудеться у Києві на НСК «Олімпійський» 26 травня. А перед цим, 24 травня, відбудеться фінал жіночої Ліги чемпіонів.