У Київському зоопарку відбулося переселення пеліканів на озера з камінням та рибою

Пелікани київського зоопарку переселились на озера. У водоймах є природне каміння та риба.

У Київському зоопарку відбулося переселення пеліканів на озера з камінням та рибоюЯк повідомили представники КиївЗоо, водні птахи заселилися на озера у березні після зникнення криги.

У Київському зоопарку відбулося переселення пеліканів на озера з камінням та рибою"Крига на озерах остаточно зникла і до води бурхливо повернулись найбільші навколоводні птахи України — червонокнижні пелікани. Повітря сповнилось радісним ґелґотінням та хлопанням крил", — наголошується у дописі.

Пелікани київського зоопарку в озеріУ водойму випустили 16 рожевих та 4 кучерявих пеліканів. До них долучились три пташенята рожевого пелікана, які народилися минулого року. Для них це буде перша природна домівка поза вольєром.

В озері пеліканам буде зручно та комфортно. Робітники зоопарку очистили воду, засіяли травою схили, підготували кущі т високі дерева до зустрічі з пернатими. На них чекатимуть природне каміння, зони для сонячних ван та відпочинку у тіні та гніздові платформи.

Пелікани київського зоопарку в озеріПеліканів щодня годуватимуть рибою, відвідувачів запрошують подивитися на частування о 12:00.

Раніше ми писали, що незабаром у Києві розпочнеться сезон цвітіння японських вишень сакур. Розповідаємо про локації, де можна помилуватися цими деревами.

Концерт Cheev, виступ Кажанни та ДК Енергетик, сольник Анастимози: куди піти у Києві на вихідних