Узбецький плов та кебаб: у Києві помітили колоритний ринок мусульманської їжі (фото)

У Києві уже близько двадцяти років збирається колоритний мусульманський ринок, на якому можна придбати як традиційні продукти, так і поживитися готовою їжею.

Детально по роботу цього ринку розповідає видання «БЖ».

Ринок збирається щоп'ятниці з 12:00 до 16:00 неподалік від будівлі ісламського культурного центру на вул. Дегтярівська, 25А. За словами торгівців, ринок тут з'явився 7-8 років тому після появи в цьому районі мечеті. 

«Близько 7-8 років тому, коли мечеть відкрили, тоді і з’явився цей базарчик. Тут спочатку тільки пахлаву продавали. Це був мій приятель Ікрам, він торгує тут досі», — розповідає один з колоритних торговців.

Також він додав, що ще два роки тому ринок був менш велелюдний і тут продавали їжу всього п'ятеро торговців. Наразі ж, торговий ряд простягнувся вулицею на 100 метрів. Серед покупців на ринку можна помітити як і мусульман, котрі вирішили поживитися смачною їжею після відвідин мечеті, так і українців, котрі живуть чи працюють неподалік і теж оцінили східну кухню.

Традиційно, найбільші черги на цьому базарчику утворюються за пловом та за свіжим лавашем. Крім готового узбецького плова, самси та кебабу з телятини на ринку також можна купити й інгредієнти для приготування цих страв.

Раніше ми розповідали, що чекає на гостей Кураж Базару в цьому сезоні.