Our Lady of Mariupol: картину Максима Паленка продають на аукціоні

Команда проекту Saint Javelin виставила на аукціон картину Our Lady of Mariupol художника Максима Паленка. Кошти, зібрані на аукціоні, підуть на купівлю безпілотників для ЗСУ.

Про це повідомляється на сторінці Saint Javelin у Instagram.

"Оскільки висвітлення подій в Україні в ЗМІ згасає, а пожертвування сповільнюються, ми маємо зробити все можливе, щоб допомогти українській армії боротися з ворогом та захистити свою свободу, землю та життя безневинних людей", — розповіли організатори аукціону.

Картина Our Lady of Mariupol була створена Максимом Паленком як данина поваги захисникам "Азовсталі". Принт укладений у золотисту рамку та захищений склом музейної якості.

Крім самої картини, переможець торгів одержати подарунок від команди Saint Javelin. З їх слів, це трофей, який у квітні передав команді український військовослужбовець.

"Це подарунок, який нам подарував у квітні український солдат у Києві, після того, як російська федерація залишила його на північ від Києва під час проведення спецоперації з відступу", — йдеться у повідомленні.

Картина Our Lady of Mariupol — одна з 75 робіт Максима Паленка, які будуть виставлені на аукціон. Усі роботи було надруковано в Україні, кожна з них підписана художником.

Ставки на картину Our Lady of Mariupol можна робити під постом за посиланням. Аукціон триватиме до 3 серпня.

Команда проекту Saint Javelin зібрала для України понад два мільйони доларів