«Укрзалізниця» придбала обладнання для відеоспостереження за завищеною ціною

За результатами тендеру 3 липня «Укрзалізниця» придбала обладнання для відеоспостереження за ціною, у кілька разів вищою від реальної. 

Про це повідомляють «Наші Гроші»

Всього перевізник заплатив за системи відеоспостереження близько 7,40 млн гривень. Повідомляється, що, купольні камери AHD Tecsar AHDD-15F2M-A-MOB буди закуплені за 3 550 грн, тоді як в інтернет-магазинах подібні купольні камери AHD Tecsar AHDD-20F2M-A-out без позначки MOB, яка означає захист від вібрації для використання у транспорті, з мікрофоном та більшою дальністю ІЧ-підсвічування за 836 грн. Таким чином, захист від вібрації підняв ціну камер у чотири рази. У чому саме полягає цей захист невідомо, оскільки у тендерній документації про це немає жодних даних.

Також перевізник закупив 7-дюймові монітори за 9 958 грн, тоді як за ці ж гроші можна придбати монітори з учетверо більшою діагоналлю. 

Найдорожче «Укрзалізниці» обійшлися відеореєстратори. За них було сплачено по 39 916 грн. за штуку, тоді як звичайні відеореєстратори коштують у п’ять разів дешевше – від 7 до 10 тис грн.

Нагадаємо, що раніше «Укрзалізниця» найняла СММ-ника, якому платила величезні гроші за пости у Facebook.