Українцям рекомендують не їздити до Єгипту

Уряд Єгипту продовжив дію режиму надзвичайного стану ще на три місяці. У зв’язку з цим українцям рекомендують утриматися від поїздок до цієї країни. Про це повідомляє прес-служба консульської служби України.

Військові та поліцейські Єгипту проводять антитерористичну операцію «Синай-2018» в північній та центральній частинах Синайського півострова, дельті Нілу і в Західній пустелі Єгипту. І хоча посилені заходи безпеки діють в аеропортах, готелях, місцях знаходження релігійних святинь і культових споруд, курортних зонах і прилеглих до них пляжах, МЗС України наполегливо радить українцям не їздити до цієї африканської країни.

«Тим громадянам, які перебувають в Єгипті, категорично не рекомендується здійснювати поїздки та перебувати на півночі та в центральній частині Синайського півострова, а також у пустельних районах на захід від долини ріки Ніл. У разі перебування в курортних місцях Єгипту рекомендуємо виявляти підвищену увагу та обережність, утримуватися від виїзду за межі місць організованого відпочинку, які знаходяться під охороною і наглядом сил безпеки. У випадку нагальної необхідності виїзду за межі місць організованого відпочинку громадянам необхідно повідомляти про це адміністрацію готелю, рідних або представників туроператора», — йдеться в повідомленні.

Також в МЗС порадили бути особливо обачними під час святкування релігійних свят і утриматися від відвідування релігійних святинь. Документи й речі, які знадобляться в разі термінового залишення місця проживання, рекомендують зберігати в доступних місцях.

В разі виникнення надзвичайної ситуації, загрози життю або здоров’ю українцям слід зв’язатися з посольством України в Єгипті за номером +201000039648 або написати на електронну пошту: emb_eg@mfa.gov.ua. Також можна зателефонувати на цілодобову гарячу лінію МЗС за номером +38 044 238 16 57 чи написати на електронну пошту: cons_or@mfa.gov.ua.

Раніше повідомлялося, що китайська провінція Хайнань ввела безвізовий режим для України та інших країн.