Український еко-стартап визнали одним із найкращих у світі

Українська компанія Effa увійшла до п’ятірки найкращих стартапів світу на конкурсі Clim@ в німецькому Франкфурті. Про це повідомляє «Голос Америки».

На конкурсі Clim@ українці представили одноразову зубну щітку, виготовлену з переробленого паперу та екологічно чистих матеріалів, які не завдають шкоди природі.

Всього на участь в конкурсі для інноваційних підприємств або проектів у сфері стійкої енергетики чи ресурсозбереження було подано 300 заявок. Рівень всіх учасників, за словами засновниці компанії Effa Дар’ї Василенко, був дуже високим.

«Ми дуже молоді, але вже зробили перші прототипи й отримали перші великі замовлення з Європи та почали процеси сертифікації та патентування», — розповіла Василенко.

Одноразові екологічні зубні щітки Effa насамперед призначені для мандрівників. Щітки прості у використанні, дешеві, стильні та не шкодять природі. Ідея їх створення виникла у співзасновника компанії Іллі Кічука, коли він задумався про безвідповідальне використання пластику в одноразових щітки, якими користуються три хвилини.

Раніше ми розповідали про те, де в Києві можна викинути небезпечні відходи.