Українські дерев’яні конструктори підкорили Kickstarter (фото, відео)

Українська компанія Ugears, яка виробляє складні дерев’яні конструктори, зібрала на краудфандинговій платформі Kickstarter в п’ять разів більше грошей, ніж було потрібно. Про це повідомляє «Українська правда».

Компанія оголосила збір коштів на Kickstarter для виробництва 11 нових моделей. Для їх виготовлення потрібні були 15 тис. доларів. Однак в перший же день кампанії зі збору коштів Ugears вдалося зібрати в п’ять разів більше — 75 тис. доларів. Гроші українським виробникам перерахували понад 600 осіб. Збір коштів на нові конструктори триватиме до 1 травня.

Всі моделі нової колекції рухливі та присвячені еволюції механізмів. Покупці можуть замовити механічного коня, автомобіль, мотоцикл, балістичну вежу, паровоз, вантажівку та антистрес-іграшку в стилі стімпанк. Усі вони виготовляються без використання клею, а всі деталі підготовлені заздалегідь — користувачеві потрібно буде лише зібрати їх.

Коштують конструктори від 35 доларів за коня до 999 доларів за всі 30 моделей + одна в подарунок.

Відзначимо, що в 2015 році дебютний проект Ugears зібрав у 20 разів більше необхідної суми — 400 тис. доларів. Зараз конструктори від Ugears користуються великою популярністю як в Україні, так і за її межами.

 

Раніше повідомлялося, що українські школи безкоштовно отримають набори конструкторів Lego.