Українських туристів закликають утриматись від поїздок до Єгипту
Фото: піраміда Хеопса

Міністерство закордонних справ України закликає громадян України утриматись від поїздок до Єгипту, зокрема й з туристичною метою. Наразі в країні запроваджений.

Як пояснили в МЗС, застереження пов’язане з істотною активізацією на території Єгипту радикальних терористичних угруповань, зокрема, "Ісламської держави", теракти яких все частіше спрямовуються проти цивільних громадян із урахуванням їхньої релігійної приналежності.

Тим, хто там вже знаходиться, відомство не рекомендує подорожувати на північ Єгипту та в центральні частини Синайського півострова. Також бажано утриматись від поїздок до пустельних районах на захід від долини ріки Ніл.

Всі туристи мають виявляти пильність при відвідуванні північного узбережжя Єгипту, Каїру та дельти ріки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

10 квітня в Єгипті сталось два вибуху. Один у християнському храмі в місті Танта, інший – біля собору в Александрії. В наслідок цього згинуло понад 40 осіб.