Українські зірки запустили благодійну акцію "Дорога до серця"
Фото: зірки підтримують проект "Дорога до серця"

Компанія WOG оголошує про старт нового етапу щорічного соціального проекту "Дорога до серця", який дає можливість рятувати тисячі дитячих життів. На підтримку акції виступили українські знаменитості: Маша Собко, Дядя Жора, MamaRika, Тимур Мірошниченко та Ганна Завальська. Вони закликають українців брати участь у соціальній ініціативі та допомагати в лікуванні дитячих сердець.

Метою проекту є збір коштів для придбання медичного обладнання. На будь-якому АЗК мережі WOG і в WOG CAFE кожен бажаючий може допомогти дітям, які страждають на захворювання серця, купивши благодійне "сердечко" - наклейку вартістю 3 грн. За умовами акції, гроші можна також перевести через сайт ubb.org.ua. Акція триватиме з 1 червня по 31 серпня 2017 року.

На зібрані кошти буде придбано медичне обладнання для клінік Волинської області - Старовижівської та Маневицької ЦРЛ, для Херсонської ДОКБ і столичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

"Ми уточнили у головних лікарів лікарень, якого обладнання вони потребують особливо ​​гостро. З'ясувалося, що потрібні система з підігрівом для реанімації новонароджених, лампа фототерапії для новонароджених, білірубінометр, дефібрилятор-монітор, білітест, операційний стіл для пологів, електрокардіограф та добовий монітор пацієнта. Все це коштує близько мільйона гривень. Тому ми будемо прагнути зібрати до кінця акції таку суму, щоб забезпечити кардіоклініки всім необхідним", - уточнює Ольга Капустіна, директор по маркетингу WOG.

"Тільки в Херсонській області налічується 2000 на рік дітей-пацієнтів з хворобами серця, і ще стільки ж новонароджених з вродженими вадами, - каже Майя Олексюк, заступник головлікаря Старовижівської ЦРК. - На жаль, в Україні це одна з прогресуючих хвороб серед дітей. Стояти осторонь не можна, адже сьогодні наші кардіофахівці можуть виліковувати сотні тисяч маленьких пацієнтів лише за рік. Єдине, що потрібно, - забезпечити лікарні відповідним обладнанням. "Дорога до серця" - це не тільки можливість допомогти просто і ефективно, але й також шанс врятувати життя тисяч маленьких українців".

"Вже більше 10 років компанія "ВОГ Рітейл" і Українська біржа благодійності надають допомогу дітям із захворюваннями серця. За цей час на лікування маленьких пацієнтів було перераховано понад 7 млн ​​грн. Незважаючи на проблеми з державним фінансуванням (адже потреби кардіоцентрів на закупівлю і ремонт обладнання можуть сягати від 500 000 гривень і більше, а такі центри потрібні по всій Україні), в наших з вами силах зробити так, щоб лікарі кардіоцентрів в критичних ситуаціях мали під рукою все необхідне, щоб рятувати життя навіть натяжчих малюків", - коментує Ірина Гуцал, директор Української біржі благодійності.

Завдяки чуйності і небайдужості клієнтів WOG, які купили благодійні "сердечка", було придбано чи відремонтовано обладнання для дитячих кардіоцентрів або радіовідділень Києва, Дніпра, Ратного, Ковеля, Первомайська та інших міст. Під час останньої акції WOG "Дорога до серця" українці купили 346 936 благодійних сердечок і зібрали таким чином 1 млн 40 тис. 808 грн. Але тисячі дітей ще чекають на нашу з вами допомогу.