Українські виробники меблів спроектують житловий будинок

19 і 20 березня маркет українських виробників меблів і товарів для дому «Всі. Свої: Дім та декор» покаже відвідувачам, як створити практичний і сучасний інтер’єр. Меблі з натурального дерева і металу, бавовняний і вовняний текстиль, керамічний посуд і предмети декору ручної роботи розмістять у спеціальних кімнатах-інсталяціях.

На два дні у галереї Д12 з’являться чотири затишних і сучасних кімнати: вітальня-столова, кімната підлітка, кабінет і спальня. На маркеті будуть представлені сто українських брендів, які запропонують покупцям всі необхідні меблі для дому, унікальні предмети декору і домашній текстиль.

«Ми вирішили створити на маркеті «Всі. Свої: Дім та декор» повноцінні кімнати-інсталяції, щоб показати відвідувачам, як легко вписати в інтер’єр меблі українських виробників. Гості маркету дізнаються, що обідній стіл можна купити у марки WOODWERK, а письмовий ― у Drommel. Іронічний посуд для столової виготовляє Orner Store, м’які пуфи у кімнату підлітка можна вибрати в Osha, а практичні стелажі і журнальні столики ― у LaserCraft і Uconcept, ― розповідає про нововведення організатор «Всі. Свої» Ганна Луковкіна. ― Інтер’єрні ніші будуть включати цікаві рішення для дизайну, а в кімнатах можна буде походити, посидіти і відчути, як би це виглядало у вас вдома. Плюс ми вирішили розділити простір маркету на тематичні зони ― для меблів, посуду і текстилю. Якщо ви прийшли за якоюсь конкретною річчю, вам не доведеться її довго шукати».

Створити інтер’єр із речей українських виробників виявилося простим завданням. Вітчизняні бренди дотримуються світових тенденцій, тому вироби різних марок легко комбінувати в одному просторі.

«Столи, стелажі, дивани і крісла різних брендів гармонійно вписалися в усі чотири інсталяції. Ідеальним рішенням для вітальні став розкладний диван на дерев’яному каркасі FutonArt. У WOODWERK взагалі є ціла лінійка виробів, з яких можна створити готову кімнату: спальню, вітальню, кабінет. В цілому, за пару років українські виробники здійснили велетенський стрибок у якості і дизайні виробів, ― говорить дизайнер інтер’єрів Studio Manka Анна Колечкіна, яка займалась проектуванням кімнат-інсталяцій. ― Чого тільки коштує неймовірної краси стілець LightIdea на металевому каркасі, обтягнутий шкірою».

Подивитися на оселю, створену силами українських майстрів, знайти цікаві рішення для облаштування житла і купити кілька милих декоративних виробів у квартиру можна цими вихідними, 19 і 20 березня, на маркеті «Всі. Свої: Дім та декор» за адресою Десятинна, 12 з 10:00 до 20:00. Вхід вільний.

Додаткову інформацію про захід і його учасників можна знайти на сторінці події.