Учасникам вбивства Вороненкова висунули обвинувачення

Столична прокуратура висунула обвинувачення організатору та п'ятьом учасникам убивства колишнього депутата російської Держдуми Дениса Вороненкова

Про це повідомляє прес-служба прокуратури. 

Розслідування вбивства російського депутата вважається завершеним. Обвинувальний акт буде направлено до суду після того, як сторони ознайомляться зі вказаними матеріалами, а також матеріалами, що можуть знаходитись у володінні сторони захисту.

Повідомляється, що усі обвинувачені залежно від відведеної ролі здійснювали організацію та підготовку до злочину, яка включала оренду квартир, автомобілів та спостереження за жертвою тощо.

Наразі під вартою перебувають двоє з п'яти обвинувачених. Ще трьом учасникам вбивства про підозру повідомили заочно.

«Двоє виконавців злочину перебувають під вартою. Матеріали щодо організатора (громадянина РФ Володимира Тюріна) та двох інших співучасників злочину (уродженця міста Харкова Юрія Василенко та громадянина України Ярослава Левенця), які перебувають у розшуку, виділені в окреме провадження, досудове розслідування по якому триває», — зазначається у повідомленні.

Екс-депутата російської Держдуми Дениса Вороненкова було вбито 23 березня у центрі столиці біля готелю «Прем’єр Палас». У грудні 2016 року він разом з дружиною переїхав до України та отримав українське громадянство в обмін на свідчення у справі про державну зраду. 

У жовтні прокуратура повідомила про завершення розслідування вбивства Вороненкова, замовником якого назвали колишнього чоловіка Максакової Володимира Тюріна, який, за даними слідства, є «злодієм в законі».