У п’ятницю, 24 серпня, в центрі Києва пройде показ мод з використанням бренду Ukraine NOW. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики України.

Показ колекції бренду SEREBROVA Весна/Літо 2019 INNER пройде під відкритим небом на вулиці Басейній о 18:30. Він буде приурочений до святкування Дня Незалежності України. Показ відкриє виступ українського дуету «Анна-Марія». Під час заходу також пройде тематична фотовиставка Валентина Кармінського.

«У бренду України є одна дуже важлива, ключова цінність, яку ми постійно підкреслюємо – це його повна відкритість. Будь-хто може його використовувати – прості громадяни, підприємці, артисти. Ukraine NOW – це про всіх нас, про країну можливостей, енергії, стартапів. І ми будемо підтримувати все, що показує Україну такою. А мода – це та галузь, яка справді може гідно презентувати нашу країну за кордоном», — розповів держсекретар міністерства Артем Біденко.

За словами дизайнера Олени Серебрової, у колекції використані елементи української народної творчості – петриківський розпис. 

«Основна ідея цієї колекції – показати Україну трендовою, сучасною країною, яка пам’ятає і цінує свої витоки, але перебуває тут і зараз, рухається вперед. Саме про це говорить наш бренд – Ukraine NOW», - додала вона.

Раніше повідомлялося, що Banda Agency отримала нагороду Red Dot Award за брендинг України.