У столиці встановлюватимуть жалобу за загиблими на сході киянами

Депутати Київради прийняли рішення оголошувати дні жалоби під час поховання загиблих в АТО киян, а також продовжили заборону на використання феєрверків.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Повідомляється, що на знак скорботи за загиблими в АТО на столичних спорудах місцевого самоврядування, комунальних підприємствах, установах та організаціях приспускатимуть державний прапор із траурною стрічкою.

Підприємствам, установам, організаціям усіх форм власності також рекомендують долучатися до вшанування пам'яті загиблих та вивішувати на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.

Також депутати поновили заборону на використання у столиці феєрверків. Минула заборона втратила чинність через закінчення АТО і початок операції Об’єднаних сил.

«Феєрверки і салюти у той час, коли в країні йдуть бойові дії, є абсолютно неприйнятними. Наше рішення продовжує заборону на використання піротехнічних засобів у столиці на час проведення в Україні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ на Донбасі», — додали у Київраді.

Раніше ми писали, що в госпіталі на Київщині у ветеранів АТО лікуватимуть посттравматичний синдром.