Викликав на допит: у столиці викрили липового СБУшника (фото, відео)
Фото: такий папірець залишив "сбушник" у дверях квартири журналістки (Любов Величко)

По столичних квартирах ходив чоловік з незрозумілими намірами, який представлявся співробітником СБУ. Про це на своїй сторінці у Fecebook повідомила журналіст Любов Величко.

Підозрілий "СБУшник" навідався до жінки в один з вечорів. За її словами, шахрай заявив, що він співробітник контррозвідки СБУ, і сказав, що приніс повістку на допит, але радить їй відразу зізнатися.

"Ну, думаю, яка честь. СБУшники поштою вже не користуються, всім свідкам (на папірці написано, що у якості свідка по кримінальній справі №42016100000000889). Показує "ксиву" зі своєю мордашкою і з червоною печаткою без герба України. Підробка, словом. Кажу, чувак, йди додому, і свій папірець разом з собою забери. А він: "Як ви смієте так зі співробітником розмовляти?! — розповіла Любов. — Зі співробітниками я б культурно розмовляла, а з шарлатанами — тільки грубо".

Жінка викликала поліцію. Почувши це, шахрай пустився навтьоки, проте папірець з "викликом на допит" залишив в дверях. Щоб з'ясувати, на якій машині приїхав "СБУшник", киянка вийшла у двір, встала біля виїзду і почала знімати на відео самозванця. Побачивши це, той забрав у неї телефон, а сусідам, що прийшли на допомогу жінці, заявив, що телефон забрав, бо та його знімала, і погрозив викликати якийсь "спецзагін".

Патрульні, що приїхали за викликом, просто переписали дані підроблених документів зловмисника і відпустили його геть. Любов написала заяву в поліцію, хоча, на думку жінки, шахраєм навряд чи будуть займатися.

Як з'ясувалося пізніше, Величко була не єдиною, кого відвідав липовий СБУшник.

"Мій чоловік каже, що він сьогодні ж ще до нашого друга заходив і теж розповідав, що він СБУшник. Ну що це робиться? Що йому від мене і моєї сім'ї? І хто йому за це платить. Які у кого думки? Може, з кимось щось схоже було? "— задається питаннями журналістка і просить киян, які потрапляли в подібні ситуації, поділитися досвідом.

У коментарях до посту Любові порадили зателефонувати в приймальню СБУ, щоб уточнити інформацію по "співробітнику".

Раніше повідомлялося, що в Києві знову орудують "газові" шахраї.