У столиці почастішали пограбування через незачинені двері


Зображення: flashcoo.com

Все частіше в столиці трапляються випадки, коли злодії потрапляють до чиєїсь домівки через незачинені двері. Існує навіть окрема група крадіїв, що спеціалізуються на таких пограбуваннях.

Наприклад, як розповіли "Обозревателю" столичні правоохоронці, один з таких випадків трапився у вівторок, 4 жовтня, на вулиці Славгородській, що у в Дарницькому районі. Злочинець витягнув сумку з грошима та документами з квартири, господарі якої просто забули зачинити на ніч двері.

І такі випадки трапляються все частіше. 

Працюють злочинці у такий спосіб. До під'їзду заходять двоє: один смикає за ручки двері квартир, шукаючи ті, що незачинені, а другий "стоїть на стрьомі" на той випадок, якщо хтось буде проходити повз. Якщо зловмисників "застукає" господар якоїсь з квартир, вони мають заздалегідь підготовані фрази. Частіше за все, вони представляються сантехніками, комунальниками або розповсюджувачами рекламних листівок. А можуть, навіть, розіграти з себе мешканця, що помилився квартирою.

Як кажуть правоохоронці, люди дуже часто забувають замкнути двері квартир, тому такий спосіб крадіжки набирає все більшу популярність.

"Зайшовши в квартиру, зловмисники беруть все, що знаходиться поруч із вхідними дверима. Це можуть бути сумки, гаманці, рідше мобільні телефони", - розповідають правоохоронці.