У столичному зоопарку облаштують озера та сад каменів (фото)

У столичному зоопарку облаштують три озера та сад каменів, які відкриють для відвідувачів уже цієї осені.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

«Реконструкція Київського зоопарку розрахована на шість етапів. Три озера — це тільки частина першого етапу, куди також входить реконструкція приматника на 7,3 тис. кв. м, будівництво універсального вольєра та облаштування нового центрального входу на перетині проспекту Перемоги і вулиці Зоологічної. Ці об’єкти будуть завершені наступного року», — йдеться у повідомленні.

На ділянці реконструкції повністю замінили комунікації, облаштували полив території, провели зовнішнє освітлення. У малому озері площею риби не буде, воно призначене для декоративних цілей. На його берегах облаштують сад каменів, а вода каскадом буде перетікати до дамби, за якою розташується озеро для пеліканів об’ємом. Для зимування птахів поруч із озером розміститься пташник.

Пеліканове та коропове озера розділить міст.  На березі коропового озера з'явиться оглядовий амфітеатр, де можна буде організовувати невеликі вистави та презентації. На короповому озері також побудують японську альтанку.

Вода для підживлення озер буде поступати з пробурених артезіанських свердловин і проходитиме кілька етапів очищення, щоб уникнути цвітіння та неприємного запаху.

Раніше ми повідомляли, що у столичному зоопарку з'явилися нові незвичайні вихованці.