У Солом’янському районі чоловік в спортивних штанях нападає на дівчат (фото)

У Солом’янському районі столиці завівся маніяк у спортивних штанях, який нападає на дівчат у темний час. Про це розповідвють кияни у Facebook.

Дівчина поверталася ввечері додому по вулиці Кадетський Гай, коли в арці будинку №6 на неї напав чоловік у чорній куртці та чорних спортивних штанях з трьома білими смужками.

«Помітила, що за мною йде хлопець на відстані 8-10 метрів. Пам’ятаю, що в групі вже писали про збоченця в спортивних штанях темного кольору з трьома смужками по боках, і це мене насторожило. Я прискорила крок, на вулиці були люди, але коли я зайшла в арку Кадетського Гаю, 6, він мене наздогнав, обмацав нижче пояса і дуже швидко втік», — пише одна з жінок, яка зіткнулася з маніяком.

За її словами, деякий час назад той же чоловік напав на ще одну жінку, але дозволив собі вже набагато більше. На щастя, зловмисника злякав випадковий перехожий.

Також жінка приводить прикмети чоловіка: зріст 175 см, худорлявої статури, волосся темне або темно-русяве, одягнений в темну куртку і темні спортивні штани з білими смужками по боках.

Кілька місцевих мешканок повідомили, що недавно також «познайомилися» зі зловмисником подібним чином.

Раніше повідомлялося, що в центрі Києва напали на іноземця з кольоровим волоссям.