У сквері Небесної Сотні безкоштовно покажуть кіно просто неба
Фото: в сквері Небесної Сотні покажуть кіно (passthepopcorn.co.uk)

У неділю, 15 липня, у сквері Небесної Сотні за адресою вул. Михайлівській, 24а влаштують відкритий показ фільмів з програми фестивалю у Lampa.doc

Всього покажуть три фільми:

"Тісний зв’язок" режисерки Зоф’ї Ковалевської / Польща, 2016 рік.

Найтитулованіший фільм з програми Lampa.doc цього року, прем’єра якого відбулась 2016 року на 56-му Краківському кінофестивалі, де одразу здобула "Срібного дракона" за кращий документальний фільм. Після того "Тісний зв’язок" було відібрано до участі в конкурсних програмах понад 35 престижних кінофестивалів. 18 хвилин екранного часу, повні гумору та іронії, розкажуть та покажуть історію зв’язку двох людей, які провели у шлюбі непрості 45 років.

"Три розмови про життя" режисерки Юлії Станішевської / Польща, 2016 рік.

Фільм складається з трьох коротких, проте важких і болісних розмов матері і доньки. Де мати – лікарка і глибоко віруюча католичка, донька – агностик, а її діти прийшли в цей світ за допомогою штучного запліднення. Бабуся обожнює своїх онуків, проте абсолютно не визнає такого способу їх появи. Слід додати, що режисерка фільму Юлія Станішевська і є донькою у фільмі. Їй вдалося подолати власний біль від непорозуміння і створити дуже щирий і інтимний фільм-портрет.

"Виграти все" режисера Дмитра Томашпольського / Україна, 2016 рік.

Фільм розповідає історію легендарного українського тренера Ігора Турчина та історію успіху жіночої гандбольної команди "Спартак" (Київ), що під його керівництвом виграла усі можливі титули та стала єдиною у світі командою, яка потрапила до Книги рекордів Гіннесса. Стрічка про визначну людину і тренера, який помер під час гри, але не програв. Показ фільму відбудеться за участі режисера.

Показ розпочнеться о 21:00 і буде абсолютно безкоштовним.

Нагадаємо, що раніше в той же день відбудеться толока, на якій сквер Небесної Сотні приведуть до ладу та підготують до кінопоказів.