У ПК "Більшовик" розказали, що буде з книгами, які до цього скинули на купу
Фото: Анастасія Весна / Facebook

У Палаці культури "Більшовик" повідомили, що вони не збираються викидати книги, які скинули на купу, а передати на баланс головного підприємства – ПАТ НВП Більшовик.

Про це повідомили на порталі "УП.Київ" с посилання на службову записку начальника господарського відділу ПК Михайла Васьковського на ім’я директора Департаменту культури.

Відповідно до документа з 1 грудня 2012 року роботу окремого підрозділу БК Більшовик на площах Палацу культури на проспекті Перемоги, 38 зупинили.

А все матеріальні цінності передали на баланс головного підприємства. В той час було передано приблизно 90% найцінніших книг.

"Незначна частина книжок була залишена в будівлі Палацу культури на проспекті Перемоги, 38 за умови їх подальшого вивезення...Після... численних звернень ...тільки 22.03. 2017 року було домовлено... про вирішення питання щодо вивозу книжок", - йдеться у службовій записці.

Книги почали вивозити 27 березня цього року. Начальника господарського відділу запевнив, що видання до цього часу зберігалися на стелажах.

Причину, по якій книги скинули на купу, він не пояснив. 

Раніше киянка повідомила, що у "Більшовику" вирішили остаточно позбутися давно закритої бібліотеки і викинути на смітник тисячі книг, які зберігалися там десятиліттями. Дівчина закликала всіх охочих прийти і забрати книги.