У Pizza Veterano проводитимуть зустрічі ветеранів АТО

У піцерії Pizza Veterano щотижня будуть проводитися зустрічі ветеранів АТО під егідою Drinkin' Bros Ukraine. Про це повідомив засновник піцерії Леонид Остальцев на своїй сторінці в Facebook.

За словами Остальцева, Drinkin' Bros Ukraine — це українська версія проекту американських ветеранів війни. Метою цього проекту є об'єднання ветеранів АТО і тих, кого найближчим часом буде демобілізовано, для підтримки і полегшення переходу в цивільне життя.

"Тут завжди можна розраховувати на підтримку, поради, жарти та небайдуже плече побратима, який добре розуміє твоє становище і здатен допомогти ще й психологічно краще за лікарів. Нехай не вводить в оману назва "Брати по келиху", це метафора, бо важливі питання завжди вирішуються у товариській компанії, а не при "краватках", — розповів Остальцев.

Також під час таких зустрічей буде залишатися один стіл для тих, хто вже не повернеться. На ньому будуть червона троянда, жовта стрічка, свічка та лимон.

"Сервіровка столу — пусте місце на згадку про полеглих, які вже не зможуть прийти. Свічка у простому підсвічнику — символ надії. Червона троянда символізує родину та любов. Жовта стрічка — вірність тим, кого чекають з війни. Перевернута склянка для вина — на жаль, цей келих не піднімуть ті, хто пав на полі бою. Лемон — гіркоту переживань за полеглими. Сіль — висохлі з часом сльози за полеглими. Пустий стілець — побратим, який вже не прийде", — пояснив Остальцев символічне значення такої сервіровки.

Зустрічі ветеранів АТО будуть проходити раз на два тижні по четвергах в піцерії Pizza Veterano за адресою вулиця Софійська, 8.

Раніше повідомлялося, що Девід Лінч допоможе ветеранам АТО боротися зі стресом за допомогою медитації.