У неділю в Києві відбудеться аудіовистава «29/09» від Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»

У неділю, 6 червня, Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» проведе аудіовиставу «29/09», присвячену трагічним подіям вересня 1941 року. В ході вистави учасники пройдуть екскурсію Бабиним Яром та околицями, участь в аудіовиставі є безкоштовною, до неї запрошуються усі бажаючі.

Про це йдеться в анонсі Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

Вистава «29/09» заснована на реальних подіях і розказує про долю десятків тисяч людей, які йшли на смерть до Бабиного Яру. Протягом двох днів, 29-30 вересня 1941 року тут було розстріляно майже 34 тисячі євреїв-киян. Бабин Яр став страшним символом Голокосту у Східній Європі та є чи не наймасовішим одноразовим розстрілом часів Другої світової війни.

На думку авторів проєкту, застосування сучасних технологій дозволяє доторкнутися до трагедії, перетворюючи Бабин Яр з місця забуття в місце історичної пам'яті.

Прямуючи маршрутом, учасники вистави зможуть почути історії тих, хто вижив, і тих, хто загинув у трагедії. Завдяки технології доповненої реальності сучасні вулиці й парк змінюються, а перед глядачами постають картини Києва вересня 1941-го. Між точками маршруту на різних етапах подорожі відвідувачі дізнаються, що було на перших шпальтах світової преси, а також те, про що писали у щоденниках люди з різних куточків світу цього трагічного дня.

Завантажити мобільний додаток з аудіовиставою «29/09» можна за посиланням:

IOS: https://apps.apple.com/ru/app/id1533390087

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.babynyar.spectacle

Тривалість аудіовистави 55 хвилин. Початок вистави — у неділю, 6 червня, о 12:00. Місце зустрічі та початок вистави відбудеться за адресою вул. Іллєнка 83А, біля пам'ятника «Дорога Смерті». Маршрут охоплюватиме місцевість навколо Бабиного Яру і завершиться біля ст. м. «Дорогожичі».