Легенди футболу відкриють виставку, присвячену "Динамо"
Фото: постер заходу (Facebook)

 29 червня до 90-ї річниці футбольного клубу "Динамо" Національний музей історії України відкриває виставку "Динамо" Київ – символ українських перемог!". На виставці будуть представлені матеріали ФК "Динамо" Київ і матеріали з фондів НМІУ.

Про це повідомляється на  сторінці  заходу  Ð² Facebook.

На відкриття виставки запрошені учасник трьох чемпіонатів світу, один із найрезультативніших захисників в історії "Динамо" Анатолій Дем’яненко, футболіст і тренер, семиразовий чемпіон СРСР, володар Кубка кубків УЄФА та Суперкубка УЄФА Володимир Мунтян, футболіст і тренер Олексій Михайличенко.

Виставка "Динамо" Київ – символ українських перемог!" тематично поділена на дві частини: одна з них присвячена періоду "Динамо" до 1991 року, інша – досягненням клубу за часів незалежності України.

У центральній частині виставки представлені головні трофеї клубу на європейській арені – Кубок володарів кубків 1975 року та Кубок володарів кубків 1986 року.

Серед експонатів, зокрема, оригінальний абонемент на матчі "Динамо" 1941 року, кришталева бутса Олега Блохіна як відзнака 200-го голу за "Динамо", квитки на знакові матчі, абонементи, фотографії, грамоти, матеріали Андрія Шевченка.

Київське спортивне товариство "Динамо" зареєстроване міжвідомчою комісією зі справ громадських організацій та союзів Київської області 13 травня 1927 року. За свою 90-річну історію динамівці різних поколінь здобули 60 титулів. Серед них 28 чемпіонств СРСР та України, 20 національних кубків та три єврокубки: Кубки володарів кубків 1975 року та 1986 року та Суперкубок УЄФА 1975 року. Зіркові склади "Динамо" зразка 1975, 1986 та 1998 років стали одними з найсильніших команд у історії європейського футболу.

Відкриття 29 червня, у середу, о 16:00.

Нагадаємо, у Києві вперше відкрилася виставка експонатів Вишгородського посаду.