Біля метро «Чернігівська» проведуть реконструкцію з демонтажем трамвайних колій

В наступному році біля станції метро «Чернігівська» планують провести реконструкцію транспортної розв’язки з демонтажем трамвайних колій.

Відповідний тендер на сайті Prozorro розмістило комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд».

Згідно з тендером, виконавець повинен буде реконструювати проспект Гагаріна на ділянці від Дарницької площі до вулиці Хоткевича, провести реконструкцію проспекту Гагаріна від вулиці Хоткевича до Броварського проспекту з реконструкцією транспортної розв’язки біля станції метро «Чернігівська».

Під час реконструкції виконавець має встановити енергоощадну підсвітку вулиць, передбачити пандуси для маломобільних груп населення, побудувати підземний пішохідний перехід біля метро «Чернігівська», провести благоустрій та озеленення місцевості, встановити зарядні станції для електромобілів, при необхідності прокласти інженерні мережі.

На проект реконструкції виділено 15 млн гривень. Початок аукціону заплановано на 17 січня 2018 року, закінчити роботи виконавець повинен буде до кінця 2018 року.

Раніше ми розповідали, які подарунки і різки приніс столиці мер Кличко в 2017 році.