У мережі українських супермаркетів з'явилися каси самообслуговування (фото)

Мережа супермаркетів NOVUS впроваджує каси самообслуговування. Про це повідомляє PaySpaceMagazine.

Такі каси вже встановлені магазинах мережі на вулиці Здолбунова, 7 г в Дарницькому районі. У планах компанії ввести систему самообслуговування ще в 14 магазинах.

На касах самообслуговування покупці зможуть самостійно просканувати обрані товари, упакувати їх і розплатитися будь-яким зручним способом - готівкою або карткою, також приймаються подарункові сертифікати і картки лояльності. Після оплати покупок термінал видасть чек і здачу.

Якщо у покупців виникнуть складнощі при роботі з терміналами, на допомогу прийдуть консультанти, які чергують в торгових залах. Однак, як стверджують в компанії, проблем виникнути не повинно - все каси самообслуговування оснащені зручним меню, усі товари вказані з фотографіями, необхідні дії прописані на екрані, до того ж все термінали оснащені аудіо- та відеоподсказкамі.

У компанії вважають, що каси самообслуговування зможуть зробити покупки максимально зручними. Так, якщо у покупця кілька товарів і він не хоче стояти в черзі, він зможе скористатися терміналом. Однак в перші дні роботи сервісу, незважаючи на відсутність черг, безліч клієнтів скористалися ним.

Раніше cтало відомо, коли відкриється найбільший в Україні ТРЦ «Республіка»