У київській лікарні родичка пацієнта побилася з лікарем
Фото: у київській лікарні лікар побився з дочкою пацієнта ("МедПросвіта")

У клінічній міській лікарні №6 сталася бійка між завідувачем терапевтичного відділення і дочкою пацієнта. Про це розповіла Олена Хом'як на сторінці "Мій Відрадний" в Facebook.

Жінка викликала швидку, коли її 77-річному батькові стало зле. За словами Олени, це вийшло у неї не з першого разу. Приїхала бригада, зробила чоловікові уколи зі снодійним і знеболюючим. Наступного дня прийшла дільничий лікар та поставила дивний і неіснуючий діагноз "гострий живіт". Швидку довелося викликати ще раз. Медки доставили батька Олени до лікарні в передкоматозному стані.

"Поклали в терапію, і тут почалося найцікавіше. Лікарі не чують, що їм говорять, розповідають мені, що батько має пролежні, хоча людина не лежача, і це пухирі незрозумілого походження, на які я їм і вказала. Потім завідувач почав на свій телефон фотографувати мого батька, на резонне питання "навіщо?" мовчав. Я включила камеру і почала його знімати, він почав тікати. Коли питання стало таким чином (тата поклали в коридор, мотивуючи відсутністю місць в палаті, хоча вони були), він просто почав виривати в мене телефон, я викликала поліцію", — розповіла киянка.

За словами Олени, поліцейські так і не приїхали.

"Підсумок — розбитий телефон, підбита губа (завідувач ліктем вдарив, а лось він здоровий) і батько в коридорі. Думаю завтра писати заяву і скаргу в МОЗ", — констатувала постраждала.

Раніше повідомлялося, що киянин викликав поліцію до стоматолога.