У Київраді вшанували пам'ять Любомира Гузара
Фото: Любомир Гузар (djerela.com.ua)

Депутати Київради вшанували хвилиною мовчання пам’ять кардинала католицької церкви блаженнійшого Любомира Гузара. Про це повідомляє прес-служба Київради.

"Архієпископ був знаковою для українців постаттю, прикладом людяності, доброти, любові, служіння Богу та українському народу. Блаженнійший був справжнім патріотом і завжди наголошував, що важливо, аби політики згорнули партійні прапори і стали під державний прапор, не сперечались між собою, а думали насамперед про Україну", - зазначив київський мер Віталій Кличко.

"Вчора Україна втратила велику людину, морального авторитета мільйонів українців. На 85-му році життя пішов у вічність блаженнійший Любомир Гузар. Багато років він був предстоятелем української греко-католицької церкви, був одним із кандидатів на папський престол. Його мудрість, розсудливість, доброта та мистецтво донесення слова Божого викликали захоплення", — додав заступник міського голови Володимир Прокопів.

Відзначимо, що Любомир Гузар, що довгий час прожив в еміграції у США, у 2001 році став верховним архієпископом УГКЦ. В цьому ж році Папа Іван Павло ІІ призначив його кардиналом католицької церкви. У 2011 році він пішов з посади керівника УГКЦ за станом здоров'я.

Нагадаэмо, що блаженнійший Любомир Гузар помер на 85-му році життя.