Зник пенсіонер, якому належить квартира в центрі Києва (відео)

У столиці несподівано зник чоловік, який володіє елітною нерухомістю біля Адміністрації президента. Про це повідомляє «112 Україна».

Шахраї обманом заволоділи квартирою пенсіонера на вулиці Лютеранській. У 2017 році Микола Ковтяга підписав договір довічного утримання, згідно з яким за ним повинна була доглядати жінка. Однак нещодавно пенсіонер несподівано зник.

Громадські активісти опитали сусідів і з’ясували, що дві жінки та чоловік відвезли дідуся в невідомому напрямку. На даний момент його місцеперебування невідоме. Також активістам вдалося дізнатися, що в онлайн-сервісі, де реєструють шлюби, з’явилася інформація про те, що 88-річний Микола Ковтяга одружився з жінкою, втричі молодшою за нього. Опікунка попросила не турбувати пенсіонера, бо в нього «шлюбний період».

На дверях елітної квартири з’явився замок, якого, за словами активістів, ще кілька тижнів тому не було. Припускають, що його повісила опікунка. Однак з’ясувати це не вдалося, бо жінка не відповідає на дзвінки.

За фактом зникнення пенсіонера поліція відкрила кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією «умисне вбивство». Чоловіка оголосили в розшук, шукають всюди, крім його квартири.

 

Раніше ми розповідали про те, що шахраї обманом змусили пенсіонера переписати на них елітну квартиру в центрі столиці.