У Києві знайшли тіло одного з чоловіків, що перевернулися на човні

У столиці знайшли тіло одного з трьох чоловіків, які перевернулися на човні біля Жукового острова 9 квытня.

Про це повідомляє «112 Україна».

Повідомляється, що тіло знайшли не рятувальники, а водолази, котрих родичі зниклих найняли за власний кошт. Один з водолазів знайшов неподалік від берега тіло, яке було заплутане у рослинах. Дістати тіло було проблематично.

Водолази та рятувальники продовжують пошуки ще двох зниклих чоловіків. 

Оновлення. Станом на 22:30 12 квітня рятувальниками знайдено тіло другого чоловіка. Про це повідомляється прес-служба  ГСЧС у Києві.

Тіло другого чоловіка було виявлено на поверхні води.

«Прибувши на місце події рятувальники встановили, що одне тіло чоловіка знаходиться на поверхні води, друге тіло чоловіка застрягло в мулі. Водолази дістали чоловіка з мулу та передали правоохоронним органам», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що в зв’язку з новою інформацією роботи з пошуку третього зниклого чоловіка перенесені в інший сектор акваторії Дніпра. В даний час пошукові роботи тривають.

Нагадаємо, що трое чоловіків зникли 9 квітня, коли їх човен перевернувся на Дніпрі по дорозі до Жукового острова. Зниклі направлялися на острів, щоб відсвяткувати там Пасху зі своїми друзями. Рятувальники майже одразу знайшли на човен, проте пошуки зниклих чоловіків продовжуються досі.