У Києві з’явиться новий театр "Київ Модерн-балет"
Фото: "Київ Модерн-балет" (Karabas.com)

В столиці планують виокремити колектив сучасного танцю "Київ Модерн-балет", який здійснює творчу діяльність у складі Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва, в окремий заклад культури та надати йому статусу академічного. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

Сьогодні творчий колектив сучасного танцю "Київ Модерн-балет" на чолі з балетмейстером Раду Поклітару здійснює творчу діяльність у складі Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва. Із огляду на визнання колективу не лише в Україні, але і за її межами, підготовлено проект рішення щодо виокремлення театру в окремий заклад культури та надання йому статусу академічного.

"Київ Модерн-балет", безсумнівно, став брендом у культурному житті України. Унікальна репертуарна політика цього колективу виходить за межі творчої концепції Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва та сьогодні фактично формує сучасне хореографічне мистецтво. На мою думку, місто має підтримати єдиний у країні професійний театр сучасного танцю, надавши йому відповідний статус", – повідомила заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко.

Нагадаємо, пятий, ювілейний Міжнародний музичний фестиваль оперети, опери та мюзиклу "О-Фест" протягом двох днів, 10 та 11 червня 2017 року, буде проходити у Києві (11 червня) та Бучі (10 червня).