У Києві відкриють новий безкоштовний науковий коворкінг для школярів

З нового року на Дорогожичах відкриють новий безкоштовний публічний коворкінг для столичних школярів. Сучасний освітній простір буде працювати на вулиці Дорогожицькій, 15а.

Коворкінг створили у рамках проекту «ДНК нації», який отримав підтримку киян за програмою «Громадського бюджету» (автор проекту Юлія Печуляк). Виконавцем проекту була визначена Київська МАН, яка є лідером позашкільної освіти столиці. Вартість проекту склала 237 тисяч грн. На ці гроші обладнали приміщення для проведення форумів, зустрічей і воркшопів.

У коворкінгу учні Київської МАН та інші юні кияни зможуть випробувати себе в якості дослідників з різних наукових напрямів, навчаться презентувати свої роботи, стануть учасниками майстер-класів та семінарів від практиків сучасної науки і бізнесу.

Проект «ДНК нації» — це результат успішної співпраці МАН та Департаменту освіти і науки Києва з небайдужими киянами.

«В сьогоденному світі успіху досягають ті, хто вміє креативно мислити, знаходить нестандартні рішення для швидкого виявлення та вирішення проблеми. На розвиток цих компетенцій націлена діяльність Київської МАН, яка відкриває для своїх вихованців широкий простір для пошуку та творення. Завдяки широкому колу партнерів як серед представників наукових кіл, так і серед представників бізнесу, дослідницький хист молодих киян спрямовується на реальні проекти, що мають практичне застосування. Це дозволяє молоді відчути свою роль та значення в суспільстві, віднайти свій власний шлях досягнення своїх устремлінь», — кажуть у Київській МАН.

Юних киян закликають приєднатися до команди найуспішніших та найрозумніших школярів столиці та обрати науковий напрямок за власними уподобаннями серед 15 відділень та 68 секцій Київської МАН.