У Києві відкрився перший аудіофільний бар

У четвер, 28 листопада, в центрі Києва відкрили перший аудіофільний бар ГРАМ, у якому можна буде не лише випити, а й послухати якісну музику. Бар поєднає у собі клуб поціновувачів якісного звуку, магазин платівок, pop-up галерею сучасного мистецтва та кухню. 

Формат закладу засновники позичили у Японії, де традиція закладів для спільного прослуховування музики на найвищому технічному рівні налічує вже кілька десятиліть. У барі гратимуть фанк, соул, джаз, диско, психоделік-рок та олдскульну танцювальну музику.

Також там відбуватимуться виставки, регулярні сети відомих українських та іноземних діджеїв, прослуховування легендарних альбомів, афтепаті концертів, дитячі дискотеки та майстер-класи.

Відвідувачі бару зможуть спробувати страви середземноморської, східної та азіатської кухні і випити ексклюзивні авторські коктейлі.

Власники закладу обіціяють найближчим часом відкрити там і магазин вінтажних платівок.

Наразі бар працює на вул. Сiчових Cтрiльцiв, 21 у тестовому режимі. Відвідати бар можна з вівторка по четвер з 17:00 до 00:00, а у п'ятницю та суботу заклад працюватиме з 17:00 до 01:00. 

Раніше ми розповідали, що на Печерську відкривається другий Dogz & Burgerz.