У Києві відкриється виставка всесвітньо відомого американського фотографа
Фото: постер заходу (Facebook)

20 липня фонд "Ізоляція" презентує виставку "Крістофер Макос: доба Енді Воргола", на якій вперше в Україні буде представлено роботи всесвітньо відомого американського фотографа, близького друга Енді Воргола Крістофера Макоса. 

Про це повідомляється на сторінці заходу у Facebook.

У рамках виставки до Києва завітає сам автор.

Виставка складається з двох частин. У першій 20 оригінальних світлин Макоса представляють панораму богемного Нью-Йорка 1970-80-х років у момент розквіту культури поп-арту та панку; у другій 8 робіт із фотосерії Altered Images показують Енді Воргола в образі його жіночого alter ego.

Сповнені дружньої невимушеності та приязні, що поєднувала Крістофера Макоса з його героями, світлини є щирими, інтимними і тонкими документами епохи, на яких, окрім Воргола, постають такі ікони сучасного мистецтва і поп-культури, як Сальвадор Далі, Джон Леннон, Мік Джаггер, Лайза Мінеллі, Кіт Харінґ, Жан-Мішель Баскія, дрег-квін Дівайн та багато інших.

Крістофер Макос – американський фотограф і художник, учень Мана Рея. Саме Макос навчив Енді Воргола фотографувати, а також познайомив його з творчістю Жана-Мішеля Баскія та Кіта Харінґа. У різний час співпрацював з такими виданнями, як Interview, Rolling Stone, House & Garden, Connoisseur, New York Magazine, Esquire, Genre та People.

Розклад виставки: 20 липня – 28 вересня, 12:00 – 20:00, без вихідних.

Нагадаємо, у Києві відкриється виставка робіт бійців АТО.