Фото: боец  АТО (umoloda.kiev.ua)

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення про створення комунальної бюджетної установи "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції".

Про це повідомляє прес-служба Київради. 

Передбачається, що КБУ "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції" надаватиме консультаційні послуги учасникам АТО та членам їхніх сімей, допомагатиме у взаємодії із органами влади, місцевого самоврядування та недержавними організаціями учасників АТО і волонтерами.

Складатиметься центр із трьох відділів: інформаційно-консультативної роботи, взаємодії із органами влади та взаємодії із громадськими організаціями.

Організація допомагатиме учасникам АТО в отриманні пільг, забезпеченні соціальних гарантій, лікуванні, адаптації та реабілітації. Також планується, що відповідний міський центр сприятиме учасникам бойових дій в працевлаштуванні, професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації тощо.

Утримання міського центру допомоги учасникам АТО передбачається за рахунок коштів столичного бюджету. Попередній обсяг фінансування на рік становить 3,5 млн грн.

Рішення підтримали 85 депутатів.

Нагадаємо, у Києві відкриється виставка робіт бійців АТО.