У Києві штрафуватимуть за рекламу на стовпах і парканах

У Києві з'явилися нові правила розміщення рекламних оголошень, які суворо забороняють прикріпляти рекламні оголошення до елементів вуличного благоустрою.

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Введення відповідних правил 8 лютого підтримали депутати міської ради на голосуванні.

Відтепер рекламні листівки та оголошення дозволено розміщувати лише на спеціальних інформаційних стендах. Забороняється робити це на засобах та обладнанні зовнішнього освітлення, дорожньому покритті, парканах, фасадах будівель та споруд та інших елементах вуличного обладнання міста. За порушення цих правил рекламодавець має сплатити адміністративний штраф. Також порушникам блокуватимуть телефонну лінію, вказану в рекламному оголошенні.

«У разі порушення правил підприємцям телефонуватимуть за вказаними в оголошенні телефонами і наполягатимуть на сплаті адміністративного штрафу. Підприємцям, які ігноруватимуть правила і надалі розміщуватимуть рекламні оголошення не в призначених для цього місцях, кожні кілька хвилин надходитиме автоматизований дзвінок, який блокуватиме лінію, а відтак не даватиме можливість потенційним покупцям з ними зв’язатися», — додав співавтор документу, депутат Київради Дмитро Стрижов.

На думку депутатів, нові правила допоможуть покращити естетичний вигляд столиці.

Раніше ми писали, що МАФи на Майдані Незалежності демонтують найближчим часом.