У Києві псевдоактивістів викрили у “голодуванні” за гроші

"Голодування" псевдоактивістів проти заправки на Ревуцького – це прояв конкурентної боротьби у бізнесі. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала громадська активістка Вікторія Клімкіна, повідомляє "Обозреватель".

За словами Клімкіної, "голодування" чи блокування будівництва – це нові методи конкурентної боротьби між великими компаніями.

"Одна українська компанія вирішила звести екозаправку на Ревуцького. Почали будувати, і виявилось, що вони не єдині претендували на ділянку в спальному районі столиці. Така-собі російська мережа теж не проти звести на тому ж місці свою АЗС. І як же вони ведуть боротьбу? А веде вона її за допомогою “активістів”, які вже навіть почали "голодування" під стінами КМДА", – написала Клімкіна.

Активістка додає, що оснащення "голодуючих" свідчить про те, що вони мають фінансування.

"Поліграфія, палатки, футболки, гучномовці, генератор, новини, відписані як під копірку... Справді непроплачені місцеві мешканці? Чи усе ж таки конкурентна заправка трошки їх підбадьорює бонусами?" – зазначила Клімкіна.

Вона також акцентує увагу на тому, що "голодуючі", очевидно, ніде не працюють, якщо можуть цілий день сидіти біля КМДА.

"Натомість від їхніх дій Україна втрачає інвестиції від вітчизняної компанії. Кияни втрачають робочі місця. Не забувайте, що як тільки пустимо в столицю російський бізнес, усі гроші з його розвитку підуть окупанту. Ви будете купувати бензин, а вони за ваші ж гроші – набої для "ополчєнцов", – додає Клімкіна.

Активістка переконана, що саме через російське коріння однієї із заправок її позицію підтримують депутати від партії Олега Ляшка в Київраді.

Як відомо, кілька тижнів тому на Ревуцького, 8 побили активістів, які збирали підписи за екозаправку. Одному із місцевих мешканців противники побудови АЗС пошкодили зір.

Читайте также: "Активист стал свидетелем обеда "голодающих" под КГГА (видео)".