У Києві пройшов благодійний захід «АРТлапки»

5 лютого 2016 року у Києві, у арт-галереї "NEBO" відбувся благодійний захід «АРТлапки». Організатор – Благодійний Фонд «Happy Paw», поставив перед собою мету показати, що благодійність може бути творчою і водночас дієвою.

Відкрили вечір запальні віртуози «Шпилясті Кобзарі», які відомі своїм аранжуванням світових хітів у бандура-стайл. Після концерту відбувся аукціон «Хатка для кошенятка», під час якого кожен бажаючий мав можливість позмагатися за унікальні хатинки для свого вухастого. Котохатки були розмальовані 11 художниками у найрізноманітніших стилях: від петриківського розпису до сучасної графіки. Усі будиночки були продані, а виручені кошти пішли на корм для котиків у притулках-партнерах БФ «Happy Paw». 

На цьому вечір не завершився – за підтримки компанії «Домик в Домике» відбулась благодійна лотерея, переможці якої отримали ліжечко та столик для своїх улюбленців.

Крім того, під час івенту інформаційний партнер «АРТлапок» lampa.today спілкувалися з гостями та учасниками заходу. У тому числі, з художницею Анною Свірською, яка поділилась своїми враженнями: «Це був безмежно гармонійний івент. Запал харизматичних бандуристів, світлі стіни галереї і, звісно ж, котохатки. Усі такі різні, та по-своєму унікальні, що було бажання забрати всі собі. Так, добрими справами земля дихає. Дякую організаторам, після таких заходів хочеться жити!».

За тиждень до проведення АртЛапок Перша благодійна торгова платформа Мурахи збирала та продавала речі на підтримку проекту. Загалом протягом тижня було зібрано 540 грн та виставленно 22 товари на підтримку "Тварин". Власники проданих товарів отримали солодкі подарунки: Лев Безхатій, Ксенія Журавльова-Гальченко та редакція інтернет-видання Наш Киев. Долучитися та допомогти у закупці корму досі можливо, так як збір коштів на платформі Мурахи для фонду «Happy Paw» проводиться постійно.

На «АРТлапках» вдалось зібрати більше 4000 грн, організатори повідомляють, що всі виручені кошти підуть на корм для котиків, які мешкають у притулках-партнерах.