В Києві невідомі напали на активістів та влаштували стрілянину (фото)

Увечорі в середу, 13 грудня, неподалік від станції метро «Голосіївська» сталася стрілянина, в результаті якої постраждав працівник закладу Domino's Pizza. Також був побитий представник ГО «Варта Голосієва». Про це повідомляє «Інформатор».

Після засідання в Голосіївській РДА з приводу об'єднання громадських організацій, на якому були присутні члени «С-14» і «Варти Голосієва», десять чоловік з ГО «Варта Голосієва» приїхали за адресою Васильківська, 8а відпочити біля закладу Domino's Pizza. Пізніше до них підійшли близько 20 невідомих і застосували газові балончики. Потім пролунали постріли.

«До нас підійшли близько 20 чоловік. Між нами почалася бійка. Вони з чогось стріляли, а після побігли по Васильківській вгору. Ми стали надавати першу медичну допомогу постраждалим. Працівникові піцерії в ногу влучив травматичний патрон. Його забрала швидка. Ще одному нашому знайомому, він не з "Варти Голосієва", дали чимось важким по голові, і його, всього в крові, теж забрала швидка», — розповів Олександр, представник ГО «Варта Голосієва». 

«Ми чули сім пострілів з якоїсь зброї», — додала бабуся-очевидець. 

Також Олександр зазначив, що у невідомих вони побачили шеврони з написом «С-14».

«Від цієї організації в нашу сторону неодноразово лунали погрози. Зараз хочуть зробити загальну муніципальну поліцію з усіх столичних громадських організацій. "С-14" хочуть, щоб на чолі стояв їхній представник. Але поки що висувають кандидата з нашої ГО. Думаю, це і є причина, чому вони на нас напали», — додав він.

Раніше повідомлялося, що на весіллі під Києвом охоронець ресторану смертельно поранив нареченого.