Біля Південного вокзалу відремонтували підземний перехід

У Києві завершили капітальний ремонт підземного переходу під площею біля Південого залізничного вокзалу, що веде на протилежний бік вулиці Георгія Кірпи до променаду з торговельним центром

Фотографії оновленого переходу опублікував на своїй сторінці у Facebook архітектор та урбаніст Дмитро Макагон.

Раніше перехід перебував у жахливому стані, і ним здебільшого користувались як громадською вбиральнею бездомні, що мешкають біля вокзалу. Через це більшість пішоходів надавали перевагу наземним переходам, що розташовані неподалік.

Проте і зараз, за словами Макагона, люди продовжують ігнорувати вже відремонтований підземний перехід.

«Що ж за народ у нас такий! Їм зробили красивий, чистий підземний перехід. Старалися, коштів не шкодували! А вони все одно наземним швендяють», — іронізує архітектор.

Як зазначають на сайті Prozorro, підрядником капремонту стала компанія «Укрбуд-Груп», яка відремонтувала перехід за 5,6 мільйона гривень.

Нагадаємо, в грудні у мережі опублікували візуалізацію залізничного вокзалу після реконструкцїї. Усі зручні та вільні площі планували віддати під торгівлю.

Раніше повідомляли, що на вулиці Георгія Кірпи, 2б, навпроти Південного залізничного вокзалу, відкриють новий торгівельний центр.