Обережно, підробка: організатори концерту Twenty One Pilots попереджають про шахраїв

Шанувальників американського гурту Twenty One Pilots, які збираються відвідати концерт музикантів, проте ще не купили квитки, попередили про шахраїв.

Організатори концерту, агентство Pop Corn CA, порадили не купувати квитки на концерт «Пілотів», який відбудеться 30 січня у столичному Палаці спорту. Адже всі квитки на Twenty One Pilots були розкуплені ще 14 листопада.

«Якщо ви купуєте квиток сьогодні на OLX, у приватних осіб або у компаній, які займаються перекупкою і розповсюдженням квитків, ми не несемо відповідальності за справжність цих квитків. Ми не можемо заздалегідь звернутися до поліції з цим порушенням, бо зафіксувати його можна тільки в той момент, коли ви прийдете з підробленим квитком на концерт і не зможете потрапити до зали», — розповіли організатори.

За їхніми словами, заздалегідь перевірити справжність квитків неможливо. Шахраї могли купити один справжній квиток, розмножити штрих код і продати 20 або 1000 дублікатів. За таким квитком потрапити в зал зможе тільки той, хто прийде на концерт першим. Решта залишаться на вулиці.

«Точно так само перекупники, які купують квитки на офіційному ресурсі Concert.ua, можуть помістити штрих код на своєму бланку і продати вам. Друзі, будьте вкрай уважними та обережними!», — попередили організатори.

Нагадаємо, що у вересні минулого року багато фанатів не змогли потрапити на концерт Imagine Dragons через підроблени квитки. Пізніше поліція викрила шахраїв, які продавали фейкові квитки на Іmagine Dragons.

Про те, як потрапити на концерт улюбленої групи і не стати жертвою шахраїв, читайте в нашому матеріалі.