Оприлюднено дані вартості похорон по Україні


Фото: Тарас Подолян

Прес-служба Міністерства регіонального розвитку України повідомляє, що середня вартість одного похорону в Україні за 2015 рік склала 3260 грн, що на 23% більше у порівнянні з 2014 роком, коли вартість була 2653 грн.

Найвищий показник середньої вартості похорону в Києві (6795 грн), Львівській (4100 грн) і Житомирській (5607 грн) областях, тоді як найнижчий – у Дніпропетровській (1807 грн) області.

У відомстві зазначають, що протягом 2015 року в Україні за допомогою ритуальних служб поховали майже 490 тис. осіб, що становить 80% від загальної кількості померлих.

"Як показує стан справ у галузі поховання, зараз ще мають місце проблемні питання, спрямовані на вдосконалення організації проведення поховання померлих, а саме: підвищення якості надання похоронних послуг і виготовлення предметів похоронної належності; створення конкурентного середовища та залучення на конкурсній основі суб'єктів господарювання різних форм власності; розвитку такого напрямку в галузі поховання, як кремація; забезпечення належного виділення коштів, необхідних для впорядкування місць поховань", – зазначили у Мінрегіоні.

Раніше ми писали про те, що у Києві будують кладовище для тварин.