Оприлюднені подробиці резонансного вбивства в столиці

Фото: ТСН.ua

6 квітня біля одного з готелів на бульварі Дружби Народів вбили бізнесмена - співвласника київського спортивного клубу. Встановлено, що це був Тарас Зіновенко.

Повідомляється, що киянин збирався від'їжджати від спортклубу, коли до його машині під'їхав Volkswagen Passat. З салону вийшов чоловік у сірому одязі, окулярах і кепці, і вистрілив в бізнесмена з пістолета з глушником вісім разів. Від отриманих вогнепальних поранень в область грудей бізнесмен помер на місці події. Злочинець зник з місця злочину.

У спортклубі, співвласником якого був Тарас Зіновенко, відзначили, що він багато допомагав бійцям АТО з реабілітацією, підтримував молодих боксерів, навіть платив деяким талановитим спортсменам стипендію. Це елітний спортклуб, у якому бачили на тренуваннях і Іллю Ківу, і Василя Вірастюка.

"У Києві скоєно зухвале вбивство одного з засновників спорт клубу, в якому я тренуюся більше 10 років. Злочинність стала зухвалою і нахабною", - написав у соцмережах Ілля Ківа, начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіціі України.

Поліція припускає, що кілера напевно вже ліквідували.

Як ми раніше повідомляли, у Києві відкрито продають вогнепальну зброю.