Оновлену «Володимирську гірку» відкриють до Дня Києва

Столичні чиновники обіцяють відкрити оновлений парк «Володимирська гірка» до Дня Києва, а згодом і ряд інших туристичних об'єктів столиці.

Про це повідомляється на сторінці у Facebook міського голови Віталія Кличко. 

«До Дня міста відкриємо оновлену Володимирську гірку. Роботи там зараз киплять — і в вихідні, і зранку, і ввечері. Це одна з візитівок Києва, і, сподіваюся, кияни будуть приємно вражені оновленим місцем відпочинку», — розповів міський голова.

Незабаром чиновники також планують відкрити нові сходи на Старокиївській горі від Пейзажної алеї до урочища Гончарі-Кожум’яки. За словами міського голови, у майбутньому планується продовжити ці сходи, щоб з'єднати Пейзажну алею, Алею художників з Володимирською гіркою і аркою Дружби народів в єдиний туристичний маршрут.

Також повідомляється, що наразі на Пейзажній алеї також тривають роботи з реконструкції та благоустрою території, укріплення схилу. 

«Це буде сучасна і комфортна зона відпочинку в історичному центрі. З оглядовими майданчиками, зручними лавами, громадською вбиральнею, зонами доступу до WI-FI, відеоспостереженням, новим сучасним освітленням», — додав чиновник.

Нагадаємо, що при реконструкції сходів на Старокиївській горі робітники знайшли залишки древньої будівлі.