Олександр Рибак зіграв кавер-версію пісні Джамали на скрипці (відео)
 

Переможець Євробачення у 2009 році Олександр Рибак презентував інструментальний кавер на переможну пісню Джамали "1944".

Про це на своїй сторінці в Facebook написала продюсер артиста Яна Прядко.

Норвезький співак, музикант і скрипаль білоруського походження, виконав цей хіт на своїй знаменитій скрипці і представив кліп на своєму youtube-каналі.

"Все просто, музика об'єднує всіх! Ми зробили це!!! Олександр Рибак презентує кавер-версію пісні Джамали!" - написала Яна Прядко.

Сама Джамала також відреагувала на новий кавер у себе в Facebook і написала слова подяки Рибаку: "Спасибі тобі велике!!!"

Крім того Олександр Рибак особисто розповів про свій кавер: "Мені просто сподобалася мелодія. Її можна "співати" на всіх інструментах. І, звичайно, ніхто б не міг виконати її краще Джамали".

Також артист відзначив, що відразу після фіналу Євробачення 2017 він презентує ще один кавер на пісню одного з учасників нинішнього року, але поки секрет кого саме. Це ми вже дізнаємось 14 травня.

Як відомо, Олександр Рибак переміг на конкурсі Євробачення у 2009 році, отримавши 387 балів, що стало рекордом за весь час проведення конкурсів Євробачення.

Нагадаємо, що у вівторок, 9 травня, в столичному МВЦ пройшов перший півфінал Євробачення 2017.