Окупанти завдали ракетний удар по Запоріжжю: що відомо
Фото: informator.ua

Вранці 26 квітня російські окупаційні війська завдали ракетних ударів по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинула щонайменше одна людина.

За інформацією Запорізької ОВА, "прильоти" ворожих ракет були зафіксовані о 06:50. Пізніше там додали, що дві російські керовані ракети поцілили по території одного з підприємств міста. Третя ракета розірвалася у повітрі.

Внаслідок обстрілу інфраструктурні об’єкти підприємства зазнали пошкоджень та руйнацій. Про ступінь руйнувань місцева влада не повідомляє. Також вже відомо про щонайменше одного загиблого, ще одна людина була поранена.

Зараз триває ліквідація наслідків ракетного удару, тому кількість постраждалих може бути уточнена. На місці події працюють усі відповідні служби.

За словами секретаря Запорізької міської ради Анатолія Куртєва, повітряна тривога в місті спрацювала вже після першого вибуху. Трапилось це через те, що керовані ракети важко помітити та збити: вони летять на низькій висоті та можуть огинати рельєф місцевості.

Куртєв закликав мешканців Запоріжжя не панікувати — хоча ворог і намагається приховати свої повітряні атаки, більшу частину з них українські військові все ж бачать. 

Спротив російській окупації, день 62