Окупанти блокують виїзд з Мелітополя, щоб провести "призовну кампанію"
Фото: apostrophe.ua

У Запорізькій області російські окупанти повністю блокують виїзд із Мелітополя, щоб провести "призовну кампанію". Про це повідомили у Запорізькій ОВА.

Чоловіків на окупованих територіях намагаються мобілізувати примусово, щоб поповнити свою армію. 

До того ж мелітопольці почали отримувати від загарбників СМС-повідомлення, у яких ті вимагають повідомляти їм про заплановану евакуацію мирного населення. Окупанти поширюють фейки про те, що ЗСУ нібито готує масові обстріли та вбивства цивільних саме під час евакуації.

"Звісно, це абсолютна брехня, але росіяни не вміють воювати чесно, а тому застосовують саме фейки та неправдиві звинувачення", — наголосили у Запорізькій ОВА.

У тимчасово окупованому Енергодарі співробітники федеральної служби безпеки росії проводжують проводити фільтраційні заходи.

Крім того, окупанти продовжують розвішувати свої прапори на адмінбудівлях тимчасово захоплених ними територій. На будівлі міськради Василівки вони зірвали прапор України та вивісили російський "триколор". Також там схиляють місцевих чиновників до співпраці. А мешканці міста стверджують, що окупанти призначили свого "мера" — Наталію Романіченко.

Спротив російській окупації, день 62